MAL215966271E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL215966271E3
JLCPCB Part #
C1611531
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.21A@120Hz 10mm 270uF 32mm 35mm 400V 5000hrs@105℃ 760mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS