MAL205746331E3
MFR.Part #
MAL205746331E3
JLCPCB Part #
C1612581
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 1.85A@100Hz 10mm 12000hrs@85℃ 30mm 330uF 400V 480mΩ@100Hz 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS