MAL225969271E3
MFR.Part #
MAL225969271E3
JLCPCB Part #
C3722865
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.775A@10kHz 270uF 3000hrs@105℃ 35mm 42mm 500V 520mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS