MAL225786271E3
MFR.Part #
MAL225786271E3
JLCPCB Part #
C3724316
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.226A@10kHz 270uF 30mm 32mm 400V 5000hrs@85℃ 580mΩ ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS