MAL225786471E3
MFR.Part #
MAL225786471E3
JLCPCB Part #
C3724531
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.34A@100Hz 30mm 400V 470uF 47mm 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS