MAL225736271E3
MFR.Part #
MAL225736271E3
JLCPCB Part #
C3723183
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 1.59A@100Hz 10mm 270uF 30mm 32mm 400V 5000hrs@85℃ 700mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS