SLPX331M315E3P3
MFR.Part #
SLPX331M315E3P3
JLCPCB Part #
C2621088
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.98A@120Hz 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 315V 32mm 330uF 603mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS