MAL225783561E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL225783561E3
JLCPCB Part #
C3724481
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.25A@100Hz 250V 30mm 32mm 5000hrs@85℃ 560uF ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS