MAL225763561E3
MFR.Part #
MAL225763561E3
JLCPCB Part #
C3725181
Package
Plugin,D22xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 140mΩ 22mm 250V 3.43A@10kHz 47mm 5000hrs@85℃ 560uF ±20% 插件,D22xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS