RNC50J2260DSR36
MFR.Part #
RNC50J2260DSR36
JLCPCB Part #
C3520683
Description
-65℃~+175℃ 100mW 226Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors