RNC55J8551BMB14
MFR.Part #
RNC55J8551BMB14
JLCPCB Part #
C1436142
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.55kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors