MAL225773271E3
MFR.Part #
MAL225773271E3
JLCPCB Part #
C3721182
Package
Plugin,D25xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A@100Hz 10mm 250V 25mm 270uF 27mm 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D25xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS