MAL225737271E3
MFR.Part #
MAL225737271E3
JLCPCB Part #
C3724130
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 1.69A@100Hz 10mm 270uF 30mm 37mm 450V 5000hrs@85℃ 690mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS