RNC50H7500BSRE631
MFR.Part #
RNC50H7500BSRE631
JLCPCB Part #
C3417324
Description
-65℃~+175℃ 100mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors