SFR25H0001202FR500
MFR.Part #
SFR25H0001202FR500
JLCPCB Part #
C1752880
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS