EET-HC2W271DF
MFR.Part #
EET-HC2W271DF
JLCPCB Part #
C6033092
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.07A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 30mm 37mm 450V 675mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS