MAL225723182E3
MFR.Part #
MAL225723182E3
JLCPCB Part #
C3721248
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ@100Hz 10mm 1800uF 250V 35mm 4.18A@100Hz 5000hrs@85℃ 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS