BFC237666393
MFR.Part #
BFC237666393
JLCPCB Part #
C6471146
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 39nF ±3.5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS