MAL224650222E3
MFR.Part #
MAL224650222E3
JLCPCB Part #
C5115828
Package
Plugin,D18xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 18mm 2.8A@100kHz 2200uF 25mΩ 27mm 35V 5000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS