MAL224635332E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL224635332E3
JLCPCB Part #
C5115812
Package
Plugin,D18xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 1.4A@100Hz 16V 18mm 22mm 3300uF 4000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS