RN55C1871FRE6
MFR.Part #
RN55C1871FRE6
JLCPCB Part #
C1779056
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors