DZ23C8V2-E3-08
MFR.Part #
DZ23C8V2-E3-08
JLCPCB Part #
C5722135
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@6V 300mW 7Ω 8.2V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS