MAL219857151E3
MFR.Part #
MAL219857151E3
JLCPCB Part #
C1610167
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.36A@100Hz 10mm 15000hrs@85℃ 150uF 30mm 32mm 450V 637mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS