MAL219847151E3
MFR.Part #
MAL219847151E3
JLCPCB Part #
C1610180
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 1.36A@100Hz 10mm 15000hrs@85℃ 150uF 25mm 42mm 450V 637mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS