381LQ221M450K022
MFR.Part #
381LQ221M450K022
JLCPCB Part #
C3722354
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1A@120Hz 2000hrs@105℃ 220uF 30mm 32mm 450V 829mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS