MAL216358151E3
MFR.Part #
MAL216358151E3
JLCPCB Part #
C1610719
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1A@100Hz 150uF 30mm 385V 45mm 5000hrs@105℃ 755mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS