ESMQ3B1VSN821MR45W
MFR.Part #
ESMQ3B1VSN821MR45W
JLCPCB Part #
C1650623
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 315V 4.6475A@50kHz 45mm 820uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS