MAL216358101E3
MFR.Part #
MAL216358101E3
JLCPCB Part #
C1616666
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100uF 25mm 385V 5000hrs@105℃ 820mA@100Hz 855mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS