RNC50H3831DSRE531
MFR.Part #
RNC50H3831DSRE531
JLCPCB Part #
C3435460
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors