CPW102K500JE143
MFR.Part #
CPW102K500JE143
JLCPCB Part #
C1494246
Description
-65℃~+275℃ 10W 2.5kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS