Y162450R0000F9W
MFR.Part #
Y162450R0000F9W
JLCPCB Part #
C4552296
Description
-55℃~+150℃ 200mW 50Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS