Y00242K60000V0L
MFR.Part #
Y00242K60000V0L
JLCPCB Part #
C1491226
Description
-55℃~+125℃ 2.6kΩ 300mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS