MAL216259222E3
MFR.Part #
MAL216259222E3
JLCPCB Part #
C1613331
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 2200uF 3.79A@100Hz 35mm 5000hrs@105℃ 55mm 72mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS