LHT2W331MELB45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LHT2W331MELB45
JLCPCB Part #
C20297595
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 2.1164A@50kHz 3000hrs@125℃ 30mm 330uF 450V 45mm ±20% Plugin,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS