Y079311R0000B0L
MFR.Part #
Y079311R0000B0L
JLCPCB Part #
C1466374
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 11Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors