MAL216099505E3
MFR.Part #
MAL216099505E3
JLCPCB Part #
C3829630
Package
SMD,D16xL22mm
Description
-55℃~+150℃ 1.1A@100kHz 16V 16mm 2000hrs@150℃ 2200uF 22mm ±20% SMD,D16xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS