ERL62200R00JKBF1
MFR.Part #
ERL62200R00JKBF1
JLCPCB Part #
C3540337
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors