MAL215957181E3
MFR.Part #
MAL215957181E3
JLCPCB Part #
C3723495
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.06A@120Hz 10mm 180uF 1Ω@100Hz 30mm 37mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS