ERC5021K000DEEK500
MFR.Part #
ERC5021K000DEEK500
JLCPCB Part #
C3529760
Description
-65℃~+175℃ 100mW 21kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS