MAL215947181E3
MFR.Part #
MAL215947181E3
JLCPCB Part #
C1612401
Package
Plugin,D25xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.07A@120Hz 10mm 180uF 1Ω@100Hz 25mm 450V 47mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS