MAL215953102E3
MFR.Part #
MAL215953102E3
JLCPCB Part #
C1580547
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 140mΩ 250V 3.108A@10kHz 35mm 42mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS