MAL215953122E3
MFR.Part #
MAL215953122E3
JLCPCB Part #
C1614016
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.65A@120Hz 200mΩ@100Hz 250V 35mm 5000hrs@105℃ 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS