SLP682M063H7P3
MFR.Part #
SLP682M063H7P3
JLCPCB Part #
C5754338
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 42mm 59mΩ 63V 6800uF ±20% Plugin,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS