MAL215952102E3
MFR.Part #
MAL215952102E3
JLCPCB Part #
C1612331
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.04A@120Hz 200V 235mΩ@100Hz 35mm 37mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS