MAL215947271E3
MFR.Part #
MAL215947271E3
JLCPCB Part #
C1612841
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.37A@120Hz 10mm 270uF 30mm 450V 47mm 5000hrs@105℃ 700mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS