MAL215947221E3
MFR.Part #
MAL215947221E3
JLCPCB Part #
C1612762
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.21A@120Hz 10mm 220uF 30mm 42mm 450V 5000hrs@105℃ 740mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS