Y162512K4000B0W
MFR.Part #
Y162512K4000B0W
JLCPCB Part #
C4055336
Description
-55℃~+150℃ 12.4kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount