MAL215829122E3
MFR.Part #
MAL215829122E3
JLCPCB Part #
C3723282
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 1200uF 2.23A@100Hz 223mΩ@100Hz 25mm 37mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS