MAL215629122E3
MFR.Part #
MAL215629122E3
JLCPCB Part #
C1609537
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 1.98A@100Hz 100V 10mm 1200uF 22mm 282mΩ@100Hz 37mm 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS