381LQ681M200J032
MFR.Part #
381LQ681M200J032
JLCPCB Part #
C3725160
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.75A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 293mΩ@120Hz 37mm 680uF ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS